KOMUNIKACJA BEZ BARIER

Wygodny kanał komunikacji dla osób Głuchych oraz obcokrajowców. Zapewnij wszystkim swoim Klientom nieograniczony dostęp do Twoich produktów i usług!

Poznaj ofertę Skontaktuj się

TŁUMACZ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
Możliwość połączenia się z tłumaczami drogą internetową w dowolnym miejscu i czasie, bez umawiania się!
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA
Zaawansowana technologia wideokonferencji, działająca w oparciu o najwyższej klasy technologię CISCO.
DLA KOGO?
System może być z powodzeniem wykorzystany do obsługi klienta w: instytucjach publicznych, bankach, na lotniskach, dworcach i w punktach sprzedaży detalicznej.
Korzyści

Ułatw codzienne funkcjonowanie swoim klientom usuwając wszelkie bariery komunikacyjne!

dla INSTYTUCJI I PRZEDSIĘBIORSTW

Otwarcie się na nowe grupy Klientów

Możliwość obsługi interesantów w Polskim Języku Migowym, języku angielskim bądź innym języku obcym.

Poprawa wizerunku

Zwiększenie profesjonalizmu świadczonych usług, ze względu na bezproblemowe transakcje z osobami głuchymi oraz obcokrajowcami.

Spełnienie wymogów ustawowych

W przypadku instytucji publicznych spełnienie wymagań „Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się”.

Niskie koszty wdrożenia usługi

Z usługi można korzystać na dowolnych urządzeniach mobilnych oraz komputerach posiadających stabilny dostęp do internetu oraz kamerę i mikrofon.

Włączenie w nurt CSR

Zniesienie barier komunikacyjnych jest działaniem przeciwko wykluczeniom, a dla osób głuchych czy obcokrajowców w Polsce oznacza samodzielność w załatwianiu podstawowych spraw, bez konieczności udziału osoby trzeciej.

Niewielkie koszty

Usługa ma charakter abonamentowy.

dla UŻYTKOWNIKÓW

Intuicyjna obsługa

Aplikacja „Komunikacja bez barier” jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a więc bardzo przystępna.

Gwarancja uzyskania natychmiastowej pomocy

Nasi wysoko wykwalifikowani tłumacze są dostępni od poniedziałku do niedzieli, zawsze kiedy ich potrzebujesz!

Bezproblemowa i bezstresowa komunikacja

Już nie musisz się martwić, że nie zostaniesz dobrze zrozumiany przez pracowników placówek, w których dostępna jest nasza usługa. Jesteśmy tam dla Ciebie!

Oszczędność czasu

Dzięki usłudze nie ma już konieczności umawiania się z wyprzedzeniem w urzędach na spotkanie w obecności tłumacza. Tłumacz jest dostępny na wyciągnięcie ręki.

Dostępność

Staramy się być wszędzie tam, gdzie osoby głuche oraz obcokrajowcy mogą nas potrzebować. Jeśli jest jeszcze miejsce, w którym nasza usługa nie jest dostępna, a chciałbyś z niej skorzystać – daj nam znać w formularzu kontaktowym!

Dostęp online do certyfikowanych tłumaczy

Zniesienie barier komunikacyjnych jest jednocześnie działaniem przeciwko wykluczeniom, a dla osób głuchych czy obcokrajowców w Polsce oznacza samodzielność w załatwianiu podstawowych spraw, bez konieczności udziału osoby trzeciej.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach, a my zajmiemy się całą resztą!

KROK 1

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń

+48 583 400 400

Napisz do nas
KROK 2

Skonfigurujemy system wedle Twoich potrzeb. Możemy to zrobić na urządzeniu, które już posiadasz lub dostarczyć Ci nowe, które spełnia wymagania naszej usługi.

KROK 3

Od teraz usługa jest dostępna i nie wymaga dalszych działań z Twojej strony. Pozwól nam zająć się resztą!

Zaufali nam

Dołącz do firm i instytucji, które korzystają z usługi.

*dostępność usługi sprawdź w wybranych lokalizacjach placówek
Aplikacja
APLIKACJA KOMUNIKACJA BEZ BARIER

 

Od teraz masz dostęp do tłumacza zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz!

Jesteś osobą głuchą i potrzebujesz wsparcia tłumacza Polskiego Języka Migowego w załatwianiu codziennych spraw? Jedziesz za granicę i chcesz czuć się pewnie? Masz spotkanie służbowe w obcym języku? A może jedziesz na ERASMUSa?

 

W tych i milionie innych przypadków, kiedy w grę wchodzi łamigłówka językowa – nasza aplikacja jest dla Ciebie!

Usługa

W ramach usługi „Komunikacja bez barier” Tłumacze Polskiego Języka Migowego i języka angielskiego są dostępni dla Ciebie na wyciągnięcie ręki i.. telefonu!

Ściągnij aplikację Komunikacja bez barier ze sklepu Play i przetestuj jej działanie! W ciągu 3 dni wykorzystaj 5 minut tłumaczeń na dowolny język.

Aplikacja działa na systemie Android i jest dostępna w Sklepie Play. Do działania potrzebujesz tylko telefonu lub tabletu z kamerą, głośnikiem oraz dostępem do internetu!

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz ściągnąć aplikacji lub ona nie działa, skontaktuj się z naszym Działem Helpdesk pisząc przez formularz kontaktowy.

Cennik

 

Klienci indywidualni

Koszt: 10 zł za dostęp miesięczny (30 dni), bez ograniczeń minutowych.

Możliwość wykonania testu połączenia w ciągu trzech dni (do wykorzystania 5 minut połączenia) – za darmo

Każde połączenie naliczane jest w zaokrągleniu do 1 minuty. Np. 1,20 min = 2 min.

Faktura

Potrzebujesz faktury? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub aplikację i zostaw nam swoje dane!

Firmy i Instytucje

Koszt: 10 zł za pojedynczy dostęp w miesięcznym abonamencie, bez ograniczeń minutowych.

Zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną. Zależy Ci na tłumaczeniach innego języka? Daj nam znać!

kontakt

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem usługi „Komunikacja bez barier?” w swojej firmie? Jesteś osobą głuchą albo obcokrajowcem i chciałbyś, żeby nasza usługa pojawiła się w wybranej placówce - napisz do nas!

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) Sevenet S.A. (ul. Galaktyczna 30A, 80-299 Gdańsk, sevenet@sevenet.pl, tel. 583 400 400) jest administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO wobec uzupełnienia formularza i zainteresowania ofertą. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce Prywatności lub kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych na iod@sevenet.pl. Kliknij tutaj lub napisz i dowiedz się więcej, jeżeli informacje podane powyżej nie są dla Ciebie dostatecznie jasne!

Szanowni Państwo,

 

Z wielką przykrością, informujemy, że działalność KOMUNIKACJA BEZ BARIER zostanie zamknięta.
Po wieloletniej pracy komunikacyjnego wsparcia dla osób Głuchych oraz Obcokrajowców ze względów ekonomicznych została podjęta bardzo ciężka decyzja o wyłączeniu usługi.

Od nowego roku funkcjonalność serwisu KBB będzie niedostępna, a możliwość pobrania aplikacji w Sklepach Play zakończy się w dniu 01.09.2021r.

Dziękujemy za Waszą obecność,
Zespół Sevenet