Tłumacz języka migowego online

Chcemy ułatwić codzienne funkcjonowanie osobom głuchym, usuwając wszelkie bariery komunikacyjne!

Co robimy?

Wiemy jak ważna jest samodzielność w codziennym funkcjonowaniu, dlatego stworzyliśmy usługę, która tą samodzielność będzie rozwijała. Dzięki dostępności do naszego tłumacza języka migowego każda osoba głucha będzie mogła bez kolejek oraz bez wczesnego umawiania, udać się do danej instytucji bądź firmy, aby skorzystać ze świadczonych tam usług. Chcemy zmniejszać wykluczenie osób głuchych w naszym społeczeństwie i dać im narzędzie, które poprawi ich codzienne funkcjonowanie.

Co da Ci usługa tłumacza online?

Możesz dołączyć do grona firm, które nam zaufały. Razem przyczynimy się do poprawy codziennego życia osób głuchych. To właśnie dzięki naszemu tłumaczowi online będziesz spełniał wymogi ustawy o Dostępności+ oraz zyskasz przyjazny wizerunek firmy, która otworzy się na nowych klientów, czyli osoby głuche.
Nasza usługa działa na każdym urządzeniu z systemem android oraz na każdym komputerze. Będzie potrzebny Ci tylko internet!
Teraz dzięki naszej nowej, niższej cenie łatwiej zapewnisz dostęp do dowolnej ilości urządzeń w swojej firmie.

Zostaw nam swój kontakt - odezwiemy się do Ciebie!Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) Sevenet S.A. (ul. Galaktyczna 30A, 80-299 Gdańsk, sevenet@sevenet.pl, tel. 583 400 400) jest administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO wobec uzupełnienia formularza i zainteresowania ofertą. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce Prywatności lub kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych na iod@sevenet.pl. Kliknij tutaj lub napisz i dowiedz się więcej, jeżeli informacje podane powyżej nie są dla Ciebie dostatecznie jasne!

Copyright Sevenet @ 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone